panely Ebersbach-Neugersdorf

panely Ebersbach-Neugersdorf

Obklady zdí a stropů, panely z EVG

Panely z pravého dřeva

Kombinovat funkci a design, to je dnes možné s našemi obkladovými dýhovanými panely. Kombinujte klasické zdi s obloženými a rozčleňte tak Váš obytný prostor. Zaintegrujte mnoho různých světelných a designových elementů nebo funkční elementy jako skleněné police nebo designové vitríny. Nechte se inspirovat množstvím možností, které se s 3-D-panely, systémovými panely a světelnými systémi u EVG nabízejí.

Dekorační panely

Moderní design bydlení sází dnes na kombinaci různých forem, barev a materiálů. S dekoračními panely od EVG Holzfachmarkt Ebersbach kombinujete funkčnost a design a můžete tak být ve Vašich snech o bydlení kreativní. Dekory našich panelů neznají téměř žádné hranice. Všichni, kteří hledají kreativní, mnohotvárné, přírodní a designové bydlení, najdou u nás mnoho různých nejzajímavějších řešení.

Systémové panely

S touto novou produktovou rodinou od firmy MeisterWerke se odvíjí obložení stěn nebo stropů. Nové kolekce systémových panelů SP 500, SP 400 a SP 300 ukazují nejen neobyčejnou designovou stránku. Tyto produkty jsou také funkční, co se týče komfortu bydlení. Přesvědčte se o tom u EVG Holzfachmarkt v Ebersbachu.

Ihre Ansprechpartner

Carsten Bähr
Telefon: 03586/330623
Mail: c.baehr@evg-holz.de

Daniel Große
Telefon: 03586/330626
Mail: d.grosse@evg-holz.de