Řezivo Ebersbach-Neugersdorf

Bauholz in Ebersbach-Neugersdorf

Stavební řezivo, KVH, BSH z EVG Holz

Stavební řezivo

Prodáváme stavební řezivo ve všech variantách, např. Latě, šalovací prkna, fošny a klínové fošny, hranoly a obalové dřevo. Veškeré toto řezivo vedeme ve více délkách a průřezech. Stavební řezivo je impregnované. Na základě správného skladování zaručujeme vysokou kvalitu a použitelnost dřeva. Samozřejmě můžete dostat stavební řezivo na přání také sušené, aby se částečně předešlo následnému borcení dřeva.

KVH

Konstrukční dřevo – naše chytrá alternativa k normálnímu stavebnímu řezivu:

Konstrukční dřevo (KVH) je po délce napojované, proto Vám ho můžeme nabídnout v délce až 13 m. Jelikož je KVH ze všech stran hoblované, nabízí lepší kvalitu povrchu než normální stavební řezivo. Přes dlouhé délky, které Vám na přání nakrátíme, nebudete mít tak velký prořez. Díky technickému sušení je dosaženo nižší vlhkosti dřeva, tím pádem není konstrukční dřevo tolik náchylné na borcení.

BSH

Vrstvené lamelové dřevo (BSH), co to je?

Vrstvené lamelové dřevo se skládá z více k sobě slepených dřevěnných lamel. Proto jsou tyto lamelové nosníky vhodné především tam, kde jsou kladeny vysoké nároky na pevnost, tvarovou stálost a pohledovou kvalitu. U nás dostanete lamelové dřevo ve všech na trhu dostupných variantách a u našich dodavatelů je k dispozici mnoho různých délek a průřezů.

Varnsdorf, Rumburk, Děčín, Liberec, Turnov.

Ihre Ansprechpartner

Uwe Prietzel
Telefon: 03586/330616
Mail: u.prietzel@evg-holz.de

Philip Schwarzbach
Telefon: 03586/330618
Mail: p.schwarzbach@evg-holz.de